10 výhod oproti běžným taškám pro psy

Stručně a přehledně. Přečtěte si 10 vlastností, které dělají z NUGO tašky přemožitele běžných psích tašek.

1. Nošení a ergonomie pro majitele

Klasické tašky pro psy jsou neohrabané a většinou vůbec nezohledňují skutečnost, že je budete chtít nosit. NUGO se oproti tomu nosí skvěle: hodíte si ji přes rameno a ona se vám přitiskne k tělu, takže vás nebude vychylovat z rovnováhy ani vám překážet.

cerna-nugo-civava

2. Pohodlí pro psa

V NUGO tašce se pes necítí jako v přenosné kleci. Nepoutá se žádnou karabinou, nemá nad sebou víko, nemlátí se v ní jako husa v bandasce. Psí pocity se v NUGO příliš neliší od situace, když ho přenášíte v náručí. Je v pohodlí a bezpečí, blízko svého páníčka nebo paničky.

3. Zimní varianta

Běžná psí taška je v zimě prakticky nepoužitelná. Profukuje a nehřeje, leda že byste ji vycpali dekou nebo vymýšleli nějaké zlepšováky. Do NUGO tašky jednoduše vložíte zateplený kožíšek – a máte zimní tašku pro psy.

lyzar-zelena-nugo-taska

4. Čištění a údržba

Jak čistíte obyčejnou tašku pro psy? Donekonečna ji vysáváte? Sprchujete ji ve vaně? Nebo ji aspoň větráte na balkoně? NUGO tašku jednoduše vyperete v pračce!

5. Praktičnost

Co dělá obyčejná taška na psy, když v ní nemáte psa? Překáží vám! NUGO tašku můžete použít jako obyčejnou tašku přes rameno – třeba pro přenášení psích hraček a dalších potřeb.

nugo-taska-hracky

6. Skladnost

A co dělá obyčejná psí taška, když ji zrovna nepoužíváte a chcete ji někam uklidit? Zase překáží! NUGO tašku prostě složíte (nebo zmuchláte do kuličky) a uložíte do šuplíku, do skříně, do kabelky nebo batohu.

7. Pelíšek

I běžná taška na psy může vašemu pejskovi posloužit jako noclehárna. NUGO tašku ale proměníte v plnohodnotný, měkoučký a příjemný psí pelíšek.

pelisky

8. Variabilita

NUGO tašku si můžete přizpůsobit. Díky vyjímatelnému kožíšku má tahle taška zimní i letní variantu. Můžete také experimentovat s barevnými kombinacemi vnějších tašek a vnitřních kožíšků. To žádná jiná taška neumí.

9. Design

Už jste viděli psí tašku, která je opravdu hezká? Tašku, za kterou se lidi otáčejí a chválí vám ji? My ano, jmenuje se NUGO.

nugo-tasky-pro-psy-vejir

10. Speciálně pro malé psy

Každý detail tašky NUGO je mnohokrát promýšlený s ohledem na psy malých plemen. Odpovídá jejich rozměrům, váze, potřebám a troufáme si říct, že také jejich psychice. Naši testovací pejsci to potvrzují!

 

koupit-nugo-tasku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení