Nugo maso

2 položek celkem

Cena

99594
199594
nugomaso hovezi 6pack
789 Kč –24 %
NUGO maso - Hovězí - 6pack
Momentálně nedostupné
594 Kč

100% přírodní sušené hovězí pamlsky pro psy v balení po 6 kusech. Ručně vyráběné u řezníka z prvotřídního masa. Bez éček, bez koření, bez dochucovadel. Prostě jen dobré maso a...

163
nugo maso 100 prirodni
149 Kč –33 %
NUGO maso - Hovězí
Momentálně nedostupné
99 Kč

100% přírodní sušené hovězí pamlsky pro psy. Ručně vyráběné u řezníka z prvotřídního masa. Bez éček, bez koření, bez dochucovadel. Prostě jen dobré maso a nic víc. Neodolatelná...

156

Možná znáte příběh naší NUGO tašky. Chtěli jsme pohodlnou a bezpečnou tašku pro malé psy bez kompromisů. A protože jsme žádnou takovou nemohli sehnat, vyrobili jsme si ji. Více o výrobě naleznete zde: O NugoMasu

S NUGO masem je to podobné: ani tady nejdeme do kompromisu. Začali jsme přemýšlet o opravdu dobré psím pamlsku, který nebude obsahovat žádné přídavné látky, bude zdravý a kvalitní. Jako nejschůdnější varianta se ukázalo sušené hovězí maso.

NEKVALITNÍ PAMLSKY PRO PSY? NE, DÍKY

Koupit pamlsky pro psy je dnes ta nejjednodušší věc na světě. Prostě zajdete do zverimexu, stoupnete si před přetékající regál a vybíráte. Vidíte ty barvy? Cítíte ty libé vůně? A těch tvarů a konzistencí! Není to krása, mít takhle na výběr?

Ne není. Většina těchto pochoutek se skládá z velmi podezřelých věcí.Kůže, vnitřnosti, chrupavky. A to není to nejhorší. Pak tady máme různá barviva, konzervanty a také dochucovadla, aby to pejskům "šmakovalo".

Opravdu chceme svým psům dávat ekvivalent salámu junior? Zeptali jsme se sami sebe. Odpověď si asi domyslíte sami.

SLOŽENÍ? LIBOVÉ HOVĚZÍ Z ČESKÝCH CHOVŮ

Sušené maso pro psy se dá sehnat už dnes. Ale když si přečtete jeho složení, zní to spíš jako anatomický atlas obratlovců. V NUGO masu nenajdete šlachy ani vnitřnosti, ale čistou hovězí svalovinu a nic víc...

A původ masa? Česká republika. Hovězí pro nás vybírá a dodává prověřený rodinný podnik Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o.

nugo-maso-vazeni

SKUTEČNĚ VYDATNÁ SVAČINKA

Výhodou kvalitního sušeného masa je to, že jde o vysoce hodnotnou potravinu. NUGO maso obsahuje 60 % bílkovin a méně než 3 % cukrů, což z něj dělá ideální pamlsek pro psy.

Maso jsme nakrájeli na proužky, takže se dobře dávkuje. Také jsme ho zabalili do praktického tubusu, který můžete znovu uzavírat. Na cestách se bez něho neobejdete!