Proč nemá NUGO taška kapsičku?

Často se nás ptáte, proč není na NUGO tašce kapsička na klíče, mobil, peněženku a další drobnosti, nebo kdy ji tam konečně přidáme. A nebo jestli neplánujeme vyrábět také verzi s kapsičkou. Naše odpověď je ale pořád stejná: NUGO taška kapsičku nemá a mít nebude. Máme pro to pádný důvod.

NUGO taška je určená pro psy. Od začátku jsme naši tašku vymýšleli tak, aby byla pohodlná nejen páníčkům a paničkám, ale hlavně jejich pejskům. Jakmile se na jakémkoli místě tašky objeví kapsa s klíči nebo mobilem, přestane taška plnit funkci pohodlného a příjemného místa. Protože je NUGO taška měkká, obsah kapsičky prostě pejska nevyhnutelně začne tlačit. Přes takový kompromis jít nechceme – a jsme si jistí, že vy, naši zákazníci, také ne.

Kapsičku jsme zkoušeli, vyvíjeli a testovali, ale… To, co jsme napsali výše, může možná znít kategoricky a nesmlouvavě. Ale není to tak, že bychom nápad s kapsičkou bez přemýšlení zavrhli. Během vývoje NUGO tašky jsme několik variant s kapsou zkoušeli, ale nikdy to nedopadlo dobře. NUGO taška je zkrátka založená na blízkém kontaktu pejska a páníčka a kapsička by toto spojení příliš narušovala.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení