Rozhovor se zakladatelkou NUGO o limitované edici tašek

Rozhovor se zakladatelkou Nugo, Petrou Karpíškovou o nové limitované edici Nugo tašky. Co jí inspirovalo, jaké jsou použíté materiály a co je na tašce nového se dozvíte v rozhovoru!

 

Co tě inspirovalo k vytvoření této exkluzivní edice?

Myslím, že občas je dobré trochu oživit sortiment, takže jsem se rozhodla udělat novou tašku. Dlouho jsem se rozhodovala jakou a nakonec vybrala „šeříkovou“ protože se mi líbí kombinace fialové a zelené. Myslím, že působí dost svěže a krásně koresponduje s dalšími kožíšky v naší nabídce.

 

nugo-taska-serik-fialova-barvy

 

Jak dlouho trvala výroba Nugo tašky od první myšlenky k vyrobenému prvnímu kusu?

No při návrhu nové tašky je to složitější. Musíš vybrat a správně se rozhodnout pro barvu hlavního materiálu tašky, a to pro tak nerozhodného člověka jako jsem, já zabere věčnost. Když už se rozhodneš tak musíš zjistit, jestli seženeš k této barvě vhodné zipy, nitě atd., což bývá někdy problém. Poslední je správě zvolit barvu loga, aby vypadalo dobře. To je asi to nejtěžší, jelikož vybíráš ze vzorníku nití a musíš zapojit představivost. Když vybereš špatně 100 ks tašek je nepoužitelných. To se nám, ale naštěstí zatím nestalo. Návrh a výrobu tubusu sem radši plést nebudu. Abych odpověděla na hlavní otázku, řekla bych, že výroba nové tašky zabere cca. 2-3 měsíce záleží hodně i na dodavatelích a švadlenách.

 

 koupit-serikovou-nugo-tasku

 

Jaké jsou použité materiály, stejné jako u tašky klasické kolekce nebo se můžeme těšit na něco speciálního?

Ne,ne,ne materiály jsou stejné, a ani se do budoucna nechystám nic měnit. Jsem spokojená s funkčností a kvalitou všech použitých materiálu. Taky to byla pěkná fuška a spousty testování zvolit vhodný materiál, který by splňoval všechny moje požadavky. Těšit se můžete na svěží letní barvu nejen tašky ale i loga. Dala jsem si záležet. :)

 

 logo-serikova-nugo-taska

 

V čem se nová taška liší od té klasické?

Tahle taška je novinkou, protože jsem se rozhodla, že našijeme logo z obou stran tašky. Myslím, že by taška měla vypadat z obou stran stejně a byla by škoda, kdy naše krásné logo někdo přehlédl. :)

 

Kolik tašek půjde do prodeje?

Zatím máme přichytáno 25 tašek na skladě. Kluci mě přesvědčují tuhle tašku mít jako limitovanou edici, ale já se do ní zamilovala a hodlám ji prosadit do stálé nabídky. No uvidíme, jak to dopadne, ale já a Lilly si jednu zabíráme, a na letních výletech nás neuvidíš s jinou taškou. Takže už jen 24!!!

 

koupit-serikovou-nugo-tasku

 

Pro koho je taška určena?

Původně jsem myslela, že spíše pro slečny, ale zrovna včera jsem přinesla domů látky z logování, přítel viděl novou látku s novým logem a moc se mu to líbilo a byl nadšen z nové barevné kombinace. Dokonce mi řekl, že doufá, že jedna bude i pro nás. Takže jsem to přehodnotila a říkám rozhodně pro VŠECHNY!

 

limitovana-edice-nugo-tasky-serikova-fialova

 

Kdy bude další speciální edice?

No myslím, že si teď chvíli počkáš. Je to pěkná fuška to všechno vymyslet, sladit, zařídit a doufat, že výsledek bude pecka. Což se teď myslím hodně povedlo, takže si dávám pauzu. Ale neboj pracuju teď na nových výrobcích, které by mohly mít u našich chlupatých zákazníků úspěch.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení