S NUGO taškou je vstup do památek i na rozhledny možný. Váš pes se změní v zavazadlo

Chcete s pejskem do hradu či zámku? Ani náhodou, odpovídají kasteláni. A co rozhledny či jeskyně? Bojí se? NUGO taška to vyřeší. Podívejte se na fotky.


Výletová sezona je v plném proudu. Hrady, zámky, muzea a další památky nás lákají k návštěvě. A my rádi toto volání vyslechneme. Jenže cedulka PSŮM VSTUP ZAKÁZÁN je všudypřítomná.

Podobný problém pak výletníky čeká v místech, která jsou pro psy těžce přístupná. Rozhledny, technické atrakce nebo stezky v korunách stromů. Držet psa v náručí nebo ho přivázat někde u vchodu? Těžké rozhodování!

 

 

Psi a památky? Velký problém

Drtivá většina zámků. Většina hradů (snad s výjimkou zřícenin). Pamětihodnosti, muzea, architektonické skvosty. Tady všude mají se psy zásadní problém.

A není se čemu divit. I malý pes dokáže udělat velkou paseku. Nebo aspoň loužičku. A i když budete paní na pokladně tvrdit, že zrovna ten váš pejsek je ten nejvychovanější na světě, nesmí vás překvapit, že vám nebude věřit. Má své zkušenosti.

Nakonec stojíte před pokladnou a před sebou máte dvě možnosti: otočit se a jít pryč, nebo nechat psa uvázaného venku.

 

Rozhledny a podzemí nejsou pro psy bezpečná místa

Někdy při výletech nenarazíte na neústupné pokladní, ale na ryze přírodní či technické překážky. Takový výstup na rozhlednu nebo procházka po stezce v korunách stromů nemusí být každému psovi příjemná. Vzít ho do náručí nebo ho na každém kroku hlídat? To raději neriskujte.

Nakonec vás čeká stejné dilema jako u výše zmíněných památek. Odejít, nebo psa přivázat venku. Ale je tady ještě jedno řešení: NUGO taška.

 

NUGO taška nabízí řešení schůdné pro psa i pro mrzutého kastelána

NUGO taška je přímo navržená pro malé psy. Nemá pevné dno, takže nezabírá moc místa a nehrozí, že s ní pro prohlídce shodíte vzácnou vázu z období dynastie Ping-Pong. Pes je v ní pohodlně usazený a nemůže jen tak vyskočit ven. A ani nemá důvod, taška je pohodlná a pejsek je v ní blízko své paničce nebo páníčkovi.

Už víte, kam míříme? Pejska dejte do tašky a problém s pobíhajícím čtyřnožcem je rázem vyřešený. Psa máte u sebe a můžete se zaručit, že to tak zůstane po celou dobu návštěvy památky.

A světe div se, NUGO tašku akceptují skoro všude, kde jsme s ní my nebo naši zákazníci byli. Namátkou třeba zámek v Českém Krumlově, hrad Rožmberk, Kunětická hora nebo Grabštejn. A taky rozhledna Anenský vrch nebo grafitové doly. Jen se podívejte na fotky.

Cože, pes a podzemí? Ano, naše čivava Lily byla historicky první psí návštěvnicí českokrumlovského grafitového dolu, jehož štoly sahají 70 metrů pod zemí! Jak to zvládla? V pohodě, vůbec se nebála, v NUGO tašce byla své paničce stále nablízku.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení